@
DUYURULAR
06
HAZ
* Mini Voleybolda ŞAMPİYON DOST SPOR...
03
HAZ
* ARKAS Genç Erkeklerde TÜRKİYE 3.cüsü...
29
MAY
* KSK Genç Kızlarda TÜRKİYE 4.cüsü...
11
MAY
* Beta Karşıyaka 2.ci Ligde...
22
NİS
* ve K.S.K. Genç Kızlarda ŞAMPİYON...
20
NİS
* Büyük Bayan & B.Erkek ktg. başvuruları...
13
NİS
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Arkas-A 6 5 1 16 3 15
Altekma 6 5 1 15 4 15
Arkas-B 6 1 5 5 15 4
Egiad 6 1 5 3 17 -1

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
20.06.2024Balçova18:00Altekma  Ege Atletik BIZGKGKPO-
19:30Artı Spor  İz. Voleybol BMDKGLMdKKLA
Gaziemir 18:00Dost Spor  Özay Spor BIZKKKKFI-
19:30Dost Spor  35 Yıldız BYKGLYKKLB
20:30Dost Spor  Anka BMDKGLMdKKLC
Halkapınar Küçük S.18:00Ata 1925  Genç Şahinler BYKGLYKKLC
19:00Ata Smyrna  D.Eylül Vol. BYKGLYKKLB
20:00Efes Selçuk  Özay G.S. BKKGLKKKLC
İztik S.S.18:00V. Güç Sk  Kzy Bornova BYKGLYKKLD
19:00Kzy Spor  Ada Koleji BYKGLYKKLD
20:00Karşıyaka Bld.  İz. Vakıfbank BKKGLKKKLE
Karabağlar S.S.18:00Şirinyer Spor  Şirinyer Doruk BMDKGLMdKKLC
19:00Torbalı Gelişim  Venüs BMDKGLMdKKLD
20:00Altay Alsancak1914  Gündoğan BMDKGLMdKKLD
Menemen Spor Salonu18:00Yükseliş Spor  Bvg Voleybol BYKGLYKKLD
19:00Petkim  Bergama Bld. BYKGLYKKLD
20:00K.S.K.  Bergama Bld. BKKGLKKKLE
Vali Hüseyin Öğütcen18:00Kuzey Voleybol  Arkas BMDKGLMdKKLG
19:00Okyanus Güç S.K.  Altekma BYKGLYKKLC
20:00Beta K.Yaka  Egiad O.S.K. BYKIZLYKFI-
21.06.2024Balçova18:00Forza  Efor Gsk BYKGLYKKLA
19:00Özateş  Mavişehir Klj. BYKGLYKKLA
20:00Altınayspor  Ege Voleybol BYKGLYKKLA
Gaziemir 18:00Özay G.S.  Alfa Voleybol BMDKGLMdKKLD
19:00İz. Voleybol  İz. Güzelyalı Vol. BMDKGLMdKKLA
20:00Fabrika Vol.  İz. Sultanları BMDKGLMdKKLE
Halkapınar Küçük S.18:00Rota Akademi  Gündoğan BKKGLKKKLC
19:00N L Aslan Kral  Kemalpaşa Bld. BMDKGLMdKKLF
20:00Egiad O.S.K.  Beta - A BYKIZLYKFI-
İztik S.S.18:00K.S.K.  Kzy Spor BMDKGLMdKKLG
19:00Ege Fast  Bvg Voleybol BMDKGLMdKKLE
20:00Arda Elit  Vatanagelen S.K. BMDKGLMdKKLE
Karabağlar S.S.18:00Ata Yahşi  Torbalı Gelişim BKKGLKKKLC
19:00Ata Yahşi  Ata 1925 BMDKGLMdKKLD
20:00Venüs Sk  Ata 1925 BKKGLKKKLC
22.06.2024Balçova11:00Altınayspor  Özateş BMDKGLMdKKLA
12:00Ege Voleybol  Aras Kargo BMDKGLMdKKLA
13:00Best Gelişim  Mavişehir Klj. BMDKGLMdKKLB
14:00Mavişehir İhtisas  Ege Zirve BYKGLYKKLB
15:00İz. Güzelyalı  İz. Voleybol BYKGLYKKLA
Gaziemir 10:30Konak Bld.  Altınordu BMDKGLMdKKLA
11:30Egiad Sk  Altınordu BYKGLYKKLA
12:30Egiad O.S.K.  Özay Spor BIZKKKKFI-
14:00Ege Atletik  Beta K.Yaka BYKIZLYKFI-
15:30Alfa Voleybol  Ata Yahşi BMDKGLMdKKLD
İztik S.S.11:00V. Güç Sk20(H) - Karşıyaka Bld.(25-0) (25-0) BKKGLKKKLE
12:00Vatanagelen S.K.  Kask Atletik BKKGLKKKLD
13:00Bvg Voleybol  Ada Koleji BKKGLKKKLD
14:00(H) - Bayraklı Bld.02Kzy Aliağa(0-25) (0-25) BMDKGLMdKKLF
Karabağlar S.S.11:0035 Yıldız  Ege 35 BMDKGLMdKKLC
12:00Yıldız Voleybol  D.Eylül Vol. BMDKGLMdKKLC
13:00Gündoğan  Ata Smyrna BMDKGLMdKKLD
14:00Venüs  Ata Smyrna BYKGLYKKLB
15:00Anka  İz. Sultanları BYKGLYKKLB
23.06.2024Balçova11:00Çeşme Bld.  Türkoğlu BMDKGLMdKKLB
12:00İz. Güzelyalı Vol.  Artı Spor BMDKGLMdKKLA
13:00Egiad Sk  Efor Gsk BMDKGLMdKKLB
14:00Yıldıztepe  Forza BMDKGLMdKKLB
Gaziemir 10:00Özay Spor  Egiad O.S.K. BYKIZLYKFI-
11:00Venüs  Özay G.S. BMDKGLMdKKLD
12:00Narlıdere Bld.  Ege Atletik BMDKGLMdKKLB
13:00Ege Zirve  Zirve35 BMDKGLMdKKLC
Halkapınar Küçük S.11:00İz. Sultanları  Kzy Bornova BMDKGLMdKKLE
12:00Ata Smyrna  Altay Alsancak1914 BMDKGLMdKKLD
13:00Altay Alsancak1914  Altekma BKKGLKKKLC
14:00D. Eylül Bornova  Yükseliş Spor BYKGLYKKLD
15:00Kemalpaşa 1881  Altay BYKGLYKKLC
Karabağlar S.S.11:00Trabzon Gücü  Profit BMDKGLMdKKLC
12:00Rota Akademi  Torbalı Gelişim BMDKGLMdKKLD
13:00Torbalı Gelişim  N L Aslan Kral BYKGLYKKLC
14:00Yıldız 35  Gündoğan BYKGLYKKLC
15:00İz. Voleybol  Yıldız 35 BMDKGLMdKKLA
Menemen Spor Salonu11:00Kuzey Voleybol  K.S.K. BKKGLKKKLE
12:00Kzy Spor  Kzy Aliağa BKKGLKKKLE
13:00Petkim  Dalton Klj. BKKGLKKKLE
14:00Fide Spor  V. Güç Sk BKKGLKKKLE
24.06.2024  Göztepe- A  Dost Spor BIZKKKKFI-
Gündoğan  Altay BMDKGLMdKKLD
Beta - A  Ege Atletik BYKIZLYKFI-
Altay  Fabrika Vol. BKKGLKKKLD
İztik S.S. Okyanus Güç  Göksu S.K. BMDKGLMdKKLF