@
DUYURULAR
11
MAY
* Beta Karşıyaka 2.ci Ligde...
22
NİS
* ve K.S.K. Genç Kızlarda ŞAMPİYON...
20
NİS
* Büyük Bayan & B.Erkek ktg. başvuruları...
13
NİS
06
NİS
* Yıldız Kızlarda BETA Şampiyon
30
MAR
* ALTEKMA yeniden Efeler Liginde...
25
MAR
30 MART - 1 NİSAN HAFTALIK PROGRAM
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Özay Spor 3 3 0 9 1 9
Dost Spor 4 2 2 6 7 6
Göztepe- A 4 2 2 6 7 6
V. Güç Spor 3 1 2 4 6 3
Bilnet K.yaka Klj. 4 1 3 5 9 3

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
20.05.2024Atatürk Voleybol Salonu18:30Beta Bornova  Fabrika Vol. BMDKGLMdKKLE
20:00Özay Spor  V. Güç Spor BIZKKKKYFA
Balçova18:15Altınordu  Özateş BMDKGLMdKKLA
19:15İz. Güzelyalı Vol.  Ege Voleybol BMDKGLMdKKLA
20:15Aras Kargo  Göztepe BMDKGLMdKKLA
Halkapınar Küçük S. Beta - A  Egiad O.S.K. BYKIZLYKYFB
18:30Bilnet K.Yaka Klj.  Ege Atletik BIZGKGKPO-
20:00Profit  K.S.K. BYKSLYKFI-
İztik S.S.18:15Bayraklı Bld.  Okyanus Güç S.K. BKKGLKKKLD
19:15Kask Atletik  Göksu Sk. BKKGLKKKLD
20:15Altay  Bvg Voleybol BKKGLKKKLD
Karabağlar S.S.18:15Dost Spor  Ata Smyrna BYKGLYKKLB
19:15Venüs  Anka BYKGLYKKLB
20:15D.Eylül Vol.  Ege Zirve BYKGLYKKLB
21.05.2024Atatürk Voleybol Salonu18:30Venüs -B  35 Yıldız BBBBBKLB
20:00Mavişehir Klj.  Göksu BBBBBKLB
Balçova18:15D.Eylül Vol.  Aras Kargo BKKGLKKKLB
19:15Altınayspor  Artı Spor BKKGLKKKLA
20:15Artı Spor  Konak Bld. BMDKGLMdKKLA
Karabağlar S.S.18:15Ege Zirve  Yıldız Voleybol BMDKGLMdKKLC
19:15Zirve35  35 Yıldız BMDKGLMdKKLC
20:15İz. G.S.İ.M  Şirinyer Spor BKKGLKKKLB
22.05.2024Atatürk Voleybol Salonu20:00Venüs -A  Altekma BBBBBKLA
Balçova18:15Özateş  İzmir Voleybol BKKGLKKKLA
19:15Ege Voleybol  Dost Spor BKKGLKKKLB
20:15Mavişehir Klj.  Türkoğlu BKKGLKKKLA
Gaziemir 18:30Yıldız Voleybol  Profit BKKGLKKKLB
20:00İz. Modern  Bvg BBBBBKLA
Karabağlar S.S.18:1535 Yıldız  Mavişehir İhtisas BYKGLYKKLB
19:15Yıldız 35  Altınayspor BMDKGLMdKKLA
20:15İz. Sultanları  Arda Elit BMDKGLMdKKLE
23.05.2024Gaziemir 19:15Göztepe - A  Mavişehir BYKIZLYKYFA
20:30Göztepe  D.Eylül Vol. BYKSLYKFI-
Karabağlar S.S.18:15N L Aslan Kral  Bayraklı Bld. BMDKGLMdKKLF
19:15Ata Smyrna  Rota Akademi BMDKGLMdKKLD
20:15Torbalı Gelişim  Ata 1925 BMDKGLMdKKLD
Menemen Spor Salonu18:30Karşıyaka Bld.  Beta BIZGKGKPO-
20:00Karşıyaka Bld.  Arkas BKKGLKKKLE
24.05.2024Gaziemir 18:15Altınordu  Mavişehir İhtisas BKKGLKKKLA
19:15Efor Seferihisar  Narlıdere Bld. BKKGLKKKLA
20:15Forza  Çeşme Bld. BKKGLKKKLA
İztik S.S.18:15İz. G.S.İ.M  D.Eylül Bornova BMDKGLMdKKLE
19:15Bvg Voleybol  Kzy Bornova BMDKGLMdKKLE
20:15Vatanagelen S.K.  Bornova Bld. BMDKGLMdKKLE
Karabağlar S.S.18:1535 Yıldız  Anka BMDKGLMdKKLC
19:15Dost Spor  Şirinyer Spor BMDKGLMdKKLC
20:15Altay  Alfa Voleybol BMDKGLMdKKLD
25.05.2024Gaziemir 10:3035 Yıldız  Anka BKKGLKKKLB
11:30Altay Alsancak1914  Venüs BMDKGLMdKKLD
13:00Gündoğan  Ödemiş Bld. BMDKGLMdKKLD
14:30Ödemiş Bld.  Egiad O.S.K. BMDKSLMdKPA-
15:30Rota Klj.  Forza BMDKSLMdKPA-
Halkapınar Küçük S.10:45Okyanus Güç  Kemalpaşa Bld. BMDKGLMdKKLF
11:45Genç Şahinler  Kzy Aliağa BMDKGLMdKKLF
13:00Altay  Okyanus Güç S.K. BYKGLYKKLC
16:00Beta K.Yaka  Türkoğlu BYKIZLYKYFA
İztik S.S.11:00Göksu S.K.  Kemalpaşa 1881 BMDKGLMdKKLF
12:30İz. Vakıfbank  Kask Atletik BMDKGLMdKKLF
13:30İz. Vakıfbank  Bergama Bld. BKKGLKKKLE
14:30Bergama Bld.  Bvg Voleybol BYKGLYKKLD
16:00Kuzey Voleybol  Kzy Spor BKKGLKKKLE
26.05.2024Balçova11:00Ege Atletik  Efor Seferihisar BMDKGLMdKKLB
12:00Efor Gsk  Best Gelişim BMDKGLMdKKLB
13:30Forza  Çeşme Bld. BMDKGLMdKKLB
14:30Mavişehir Klj.  Türkoğlu BMDKGLMdKKLB
15:30Türkoğlu  Çeşme Bld. BKKGLKKKLA
Halkapınar Küçük S.10:30Dost Spor  V. Güç Spor BMDKIZLMdKFI-
11:45Göztepe  Beta Bornova BKKSLKKPO-
13:00Alfa Voleybol  K.S.K. BKKSLKKPO-
Karabağlar S.S.10:30Şirinyer Doruk  D.Eylül Vol. BMDKGLMdKKLC
11:30Kuzey Voleybol  D.Eylül Vol. BMDKIZLMdKFI-
13:00Profit  Ege 35 BMDKGLMdKKLC
14:30Egiad Sk  Narlıdere Bld. BMDKGLMdKKLB
15:30Anka  Trabzon Gücü BMDKGLMdKKLC
16:30Ege Zirve  Zirve35 BKKGLKKKLB