@
DUYURULAR
11
TEM
* 2023-24 sezonu İzmir Altyapı Kupa Töreni...
30
HAZ
* GÖZTEPE MİDİ KIZLARDA TÜRKİYE 4.cüsü...
06
HAZ
* Mini Voleybolda ŞAMPİYON DOST SPOR...
03
HAZ
* ARKAS Genç Erkeklerde TÜRKİYE 3.cüsü...
29
MAY
* KSK Genç Kızlarda TÜRKİYE 4.cüsü...
11
MAY
* Beta Karşıyaka 2.ci Ligde...
22
NİS
* ve K.S.K. Genç Kızlarda ŞAMPİYON...
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
K.S.K. 10 10 0 30 4 29
Beta 10 7 3 23 13 21
Rota Klj. 10 6 4 23 16 18
Mavişehir G.S. 10 4 6 13 23 10
Arkas 10 3 7 15 24 10
İzmir B.Ş.B. 10 0 10 6 30 2

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
08.07.2024  Ata 192502Efes Selçuk(0-25) (0-25) BKKGLKKKLC
Balçova18:00Artı Spor12Forza(17-25) (25-16) (9-15)BKKGLKKKLA
19:00Özateş21Altınayspor(21-25) (27-25) (15-9)BKKGLKKKLA
20:00İzmir Voleybol20Mavişehir İhtisas(25-20) (25-17) BKKGLKKKLA
Gaziemir 18:00Anka02Aras Kargo(16-25) (15-25) BKKGLKKKLB
19:00Ege Voleybol12D.Eylül Vol.(25-22) (12-25) (12-15)BKKGLKKKLB
Halkapınar Küçük S.18:00Bayraklı Bld.02Ada Koleji(19-25) (13-25) BKKGLKKKLD
19:00Fabrika Vol.21Bvg Voleybol(25-10) (22-25) (15-7)BKKGLKKKLD
20:00İz. G.S.İ.M0235 Yıldız(15-25) (14-25) BKKGLKKKLB
Karabağlar S.S.18:00Özay G.S.21Modern Spor(25-16) (21-25) (15-9)BKKGLKKKLC
19:00Altekma20Rota Akademi(25-21) (25-21) BKKGLKKKLC
20:00Torbalı Gelişim12Venüs Sk(18-25) (26-24) (2-15)BKKGLKKKLC
09.07.2024  Göksu Sk.20Altay(25-0) (25-0) BKKGLKKKLD
Kemalpaşa 188102Ada Koleji(0-25) (0-25) BKKGLKKKLD
Okyanus Güç S.K.20Kemalpaşa Bld.(25-0) (25-0) BKKGLKKKLD
Çeşme Bld.20Efor Seferihisar(25-0) (25-0) BKKGLKKKLA
Balçova18:00Mavişehir Klj.12Altınordu(25-23) (24-26) (3-15)BKKGLKKKLA
Gaziemir 18:00Profit02Şirinyer Spor(24-26) (21-25) BKKGLKKKLB
19:00Dost Spor20Zirve35(25-22) (25-9) BKKGLKKKLB
20:00Yıldız Voleybol02Ege Zirve(17-25) (17-25) BKKGLKKKLB
Karabağlar S.S.18:00Ata Yahşi20Altay Alsancak1914(25-20) (25-13) BKKGLKKKLC
19:00Türkoğlu02Narlıdere Bld.(9-25) (16-25) BKKGLKKKLA
20:00Modern Spor02Torbalı Gelişim(21-25) (22-25) BKKGLKKKLC
10.07.2024Halkapınar Küçük S.18:00Fabrika Vol.20Kask Atletik(25-16) (25-7) BKKGLKKKLD
19:00Ege Fast02Bvg Voleybol(22-25) (20-25) BKKGLKKKLD
20:00İz. Sultanları21Bvg Voleybol(25-22) (14-25) (15-12)BMDKGLMdKKLE
11.07.2024  Efes Selçuk02Altay Alsancak1914(0-25) (0-25) BKKGLKKKLC
Gündoğan02Altekma(0-25) (0-25) BKKGLKKKLC
Genç Şahinler20Yıldız 35(25-0) (25-0) BYKGLYKKLC
Artı Spor02İzmir Voleybol(0-25) (0-25) BKKGLKKKLA
Balçova18:00Forza20Altınayspor(25-17) (25-18) BKKGLKKKLA
20:00Altınordu12Özateş(25-16) (21-25) (12-15)BKKGLKKKLA
Gaziemir 18:00Narlıdere Bld.02Çeşme Bld.(17-25) (13-25) BKKGLKKKLA
20:00Venüs Sk02Özay G.S.(18-25) (10-25) BKKGLKKKLC
Halkapınar Küçük S.18:00Rota Akademi21Torbalı Gelişim(25-18) (19-25) (15-13)BKKGLKKKLC
19:00Modern Spor02Ata Yahşi(14-25) (15-25) BKKGLKKKLC
Karabağlar S.S.18:00Mavişehir İhtisas21Türkoğlu(25-23) (21-25) (15-9)BKKGLKKKLA
19:00(H) - Efor Seferihisar02Mavişehir Klj.(0-25) (0-25) BKKGLKKKLA
12.07.2024Gaziemir 18:00Narlıdere Bld.02Özateş(15-25) (19-25) BKKGLKKKLA
13.07.2024  Ege Voleybol20İz. G.S.İ.M(25-0) (25-0) BKKGLKKKLB
Mavişehir İhtisas02Mavişehir Klj.(0-25) (0-25) BKKGLKKKLA