@
DUYURULAR
01
MAR
* Sezonun ilk şampiyonu Küçük Kızlarda DOKUZ EYLÜL Voleybol
17
ŞUB
** CEV Cup Çeyrek Final müsabakası
12
ŞUB
* GELİŞİM LİGİ Başvuruları açıldı
07
ŞUB
* ARKAS - Olympiacos (Gre) CEV Cup Çeyrek Final müsabakası
31
ARA
* Yarı yıl tatili maç programı...
24
ARA
* Mini Vol. başvuruları açılmıştır.
12
ARA
* Altyapı Kadın Milli Takımları Sporcu Taramaları, İzmir de Yapılacak
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Rota Klj. 3 3 0 9 1 9
Mavişehir G.S. 3 2 1 7 4 6
İzmir B.Ş.B. 3 1 2 4 8 2
Gelişim Klj. 3 0 3 2 9 1

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
04.03.2024Atatürk Voleybol Salonu19:00Egiad O.S.K.32V. Güç Spor(25-15) (25-20) (19-25) (22-25) (15-13)BIZKKKKCFC
İztik S.S.18:30Gelişim Klj.23Beta(23-25) (24-26) (25-23) (25-21) (9-15)BYKSLYKFI-
20:00Kzy Spor03Arkas(12-25) (17-25) (13-25) EGESLGEFI-
Karabağlar S.S.18:30İzmirspor03Dost Spor(15-25) (20-25) (23-25) BIZKKKKCFA
20:00Kuzey Voleybol23Ödemiş Bld.(25-20) (25-17) (16-25) (20-25) (11-15)BMDKSLMdKGRA
05.03.2024Balçova18:30Altınordu - B  Egiad O.S.K. BIZKKKKCFC
20:00Altınordu  Ege Voleybol BGKSLGKPAA
Vali Hüseyin Öğütcen18:30İzmir B.Ş.B.  Arkas BGKSLGKFI-
20:00Kemalpaşa 1881  Beta Bornova - B BIZKKKKCFA
06.03.2024Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp.16:00Saint Joseph  İstanbul Bbsk E1LEBYKLEA
Balçova18:30Ege Atletik  Beta - A BYKIZLYKCFB
20:00Türkoğlu  Altınordu BYKIZLYKCFC
Gaziemir 18:30Altekma-B  Arkas-A EKEKEFI-
20:00Ata 1925  Arkas-B EKEKEFI-
Karabağlar S.S.18:30Narlıdere Bld.  Göztepe- A BIZKKKKCFB
20:00Özay Spor  Ege Voleybol BIZKKKKCFC
Vali Hüseyin Öğütcen18:30Beta  Mavişehir G.S. BGKSLGKFI-
20:0035 Yıldız  Beta K.Yaka BYKIZLYKCFA
07.03.2024Gaziemir 18:30Profit  Alfa Voleybol BMDKIZLMdKCFA
20:00Kemalpaşa 1881  Özay Spor BYKIZLYKCFC
Menemen Spor Salonu18:30Beta K.Yaka  Gelişim Klj. BYKSLYKFI-
20:00Beta K.Yaka  K.S.K. BMDKSLMdKFI-
08.03.2024Gaziemir 18:30Ege Atletik  Bilnet K.Yaka Klj. BIZGKGKYFA
20:00Göztepe  Gaziemir Bld. BIZGKGKYFA
Halkapınar Büyük Salon18:30Mavişehir G.S.  Rota Klj. BYKSLYKFI-
20:00Beta K.Yaka  35 Yıldız BIZKKKKCFB
İztik S.S.18:30Arkas  V. Güç Spor BIZKKKKCFC
09.03.2024Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp.14:00Altekma  Fenerbahçe Parolapara E1LEBYKLEA
17:00Arkas Spor  Develi Bld. EEFELERBYKLE-
Gaziemir 11:00Arkas-B  Altay EYESLYEFI-
12:30Efes Selçuk  Arkas-A EYESLYEFI-
14:30Rota Klj.  Beta Bornova - A BIZKKKKCFB
16:30Alfa Voleybol  Arkas BMDKSLMdKFI-
Halkapınar Büyük Salon11:00Bilnet K.Yaka Klj.  Forza - A BIZKKKKCFA
13:00Kzy Spor  Profit BGKSLGKPAB
Karabağlar S.S.11:00İzmir Voleybol  D.Eylül Vol. BYKIZLYKCFB
12:30D.Eylül Vol.  İzmir Voleybol BMDKIZLMdKCFB
14:30Şirinyer Spor  Dost Spor BMDKIZLMdKCFC
16:30Mavişehir Klj.  Kuzey Voleybol BMDKIZLMdKCFC
10.03.2024Atatürk Voleybol Salonu13:30Arkas  Beta Güzelbahçe BMDKIZLMdKCFA
15:00Arkas-B  Altekma-B EKEKEFI-
17:00Altekma-A  Smyrna Yıldızı EYESLYEFI-
Balçova11:00Özateş  V. Güç Spor BMDKIZLMdKCFB
13:00Göztepe  Beta Bornova BMDKSLMdKFI-
15:00Göztepe - A  D. Eylül Bornova BYKIZLYKCFA
Vali Hüseyin Öğütcen11:00Arkas  Beta BYKSLYKFI-
13:00Beta K.Yaka  İzmirspor BGKSLGKPAA
15:00Altay  V. Güç Spor BGKSLGKPAB