@

Maç Programı

TarihSalonSaatEv SahibiMisafirCKümeKtg.TürG
20.06.2024Balçova18:00AltekmaEge AtletikBIZGKGKPO-
19:30Artı Sporİz. Voleybol BMDKGLMdKKLA
Gaziemir 18:00Dost SporÖzay Spor BIZKKKKFI-
19:30Dost Spor35 YıldızBYKGLYKKLB
20:30Dost SporAnkaBMDKGLMdKKLC
Halkapınar Küçük S.18:00Ata 1925Genç ŞahinlerBYKGLYKKLC
19:00Ata Smyrna D.Eylül Vol.BYKGLYKKLB
20:00Efes SelçukÖzay G.S.BKKGLKKKLC
İztik S.S.18:00V. Güç SkKzy BornovaBYKGLYKKLD
19:00Kzy Spor Ada KolejiBYKGLYKKLD
20:00Karşıyaka Bld.İz. Vakıfbank BKKGLKKKLE
Karabağlar S.S.18:00Şirinyer SporŞirinyer DorukBMDKGLMdKKLC
19:00Torbalı GelişimVenüsBMDKGLMdKKLD
20:00Altay Alsancak1914GündoğanBMDKGLMdKKLD
Menemen S.S.18:00Yükseliş SporBvg VoleybolBYKGLYKKLD
19:00PetkimBergama Bld.BYKGLYKKLD
20:00K.S.K.Bergama Bld.BKKGLKKKLE
Vali Hüseyin Öğütcen18:00Kuzey VoleybolArkasBMDKGLMdKKLG
19:00Okyanus Güç S.K.AltekmaBYKGLYKKLC
20:00Beta K.yakaEgiad O.S.K BYKIZLYKFI-
21.06.2024Balçova18:00ForzaEfor GskBYKGLYKKLA
19:00ÖzateşMavişehir Klj.BYKGLYKKLA
20:00Altınayspor Ege VoleybolBYKGLYKKLA
Gaziemir 18:00Özay G.S.Alfa VoleybolBMDKGLMdKKLD
19:00İz. Voleybol iz. Güzelyalı Vol.BMDKGLMdKKLA
20:00Fabrika Vol.İz. SultanlarıBMDKGLMdKKLE
Halkapınar Küçük S.18:00Rota AkademiGündoğanBKKGLKKKLC
19:00N L Aslan KralKemalpaşa Bld.BMDKGLMdKKLF
20:00Egiad O.S.K Beta - ABYKIZLYKFI-
İztik S.S.18:00K.S.K.Kzy SporBMDKGLMdKKLG
19:00Ege FastBvg VoleybolBMDKGLMdKKLE
20:00Arda Elit Vatanagelen S.K.BMDKGLMdKKLE
Karabağlar S.S.18:00Ata YahşiTorbalı GelişimBKKGLKKKLC
19:00Ata YahşiAta 1925BMDKGLMdKKLD
20:00Venüs SkAta 1925BKKGLKKKLC
22.06.2024Balçova11:00 Altınayspor ÖzateşBMDKGLMdKKLA
12:00Ege VoleybolAras KargoBMDKGLMdKKLA
13:00Best GelişimMavişehir Klj.BMDKGLMdKKLB
14:00Mavişehir İhtisasEge ZirveBYKGLYKKLB
15:00İz. Güzelyalıİz. VoleybolBYKGLYKKLA
Gaziemir 10:30Konak Bld.AltınorduBMDKGLMdKKLA
11:30Egiad Sk AltınorduBYKGLYKKLA
12:30Egiad O.S.K.Özay Spor BIZKKKKFI-
14:00Ege AtletikBeta K.yakaBYKIZLYKFI-
15:30Alfa VoleybolAta YahşiBMDKGLMdKKLD
İztik S.S.11:00V. Güç SkKarşıyaka Bld.BKKGLKKKLE
12:00Vatanagelen S.K.Kask AtletikBKKGLKKKLD
13:00Bvg VoleybolAda KolejiBKKGLKKKLD
14:00Bayraklı Bld.Kzy AliağaBMDKGLMdKKLF
Karabağlar S.S.11:0035 YıldızEge 35BMDKGLMdKKLC
12:00Yıldız VoleybolD.Eylül Vol.BMDKGLMdKKLC
13:00GündoğanAta Smyrna BMDKGLMdKKLD
14:00VenüsAta Smyrna BYKGLYKKLB
15:00Ankaİz. SultanlarıBYKGLYKKLB
23.06.2024Balçova11:00Çeşme Bld.TürkoğluBMDKGLMdKKLB
12:00iz. Güzelyalı Vol.Artı SporBMDKGLMdKKLA
13:00Egiad Sk Efor GskBMDKGLMdKKLB
14:00YıldıztepeForzaBMDKGLMdKKLB
Gaziemir 10:00Özay SporEgiad O.S.K BYKIZLYKFI-
11:00VenüsÖzay G.S.BMDKGLMdKKLD
12:00Narlıdere Bld.Ege AtletikBMDKGLMdKKLB
13:00Ege ZirveZirve35BMDKGLMdKKLC
Halkapınar Küçük S.11:00İz. SultanlarıKzy BornovaBMDKGLMdKKLE
12:00Ata Smyrna Altay Alsancak1914BMDKGLMdKKLD
13:00Altay Alsancak1914AltekmaBKKGLKKKLC
14:00D. Eylül BornovaYükseliş SporBYKGLYKKLD
15:00Kemalpaşa 1881AltayBYKGLYKKLC
Karabağlar S.S.11:00Trabzon GücüProfitBMDKGLMdKKLC
12:00Rota AkademiTorbalı GelişimBMDKGLMdKKLD
13:00Torbalı GelişimN L Aslan KralBYKGLYKKLC
14:00Yıldız 35GündoğanBYKGLYKKLC
15:00İz. Voleybol Yıldız 35BMDKGLMdKKLA
Menemen S.S.11:00Kuzey VoleybolK.S.K.BKKGLKKKLE
12:00Kzy Spor Kzy AliağaBKKGLKKKLE
13:00PetkimDalton Klj.BKKGLKKKLE
14:00Fide SporV. Güç SkBKKGLKKKLE