@

Duyuru Detay

* 10 Aralık 2022 İl Tertip Kurulu Kararları

İL Tertip Kurulunun 10 Aralık 2022  tarihinde yapılan toplantısında aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1-  23 Ocak Pz.tesi - 5 Şubat Pazar 2023 tarihlerindeki  Yarı yıl tatili boyunca ; Süper Lig, İzmir Ligi ve Erkekler liginin tüm ktg.lerinde müsabakalara ara verilecektir. 

2-  Gelişim Ligi  Küçük, Midi ve Yıldız (G)  ktg.lerinde, başvurular 18 Aralık 2022 Pazar akşamı sona erecektir.  Müsabakalar ise Y.Yıl tatilinde  23 Ocak Pz.tesi günü başlanacaktır
   a) Gelişim Liglerinde Lisans ve Portal kaydı mecburidir.
   b) Baş Antrenör Küçük ve Midi de 1.ci kademe, Yıldız (G) de 2 ci kademe olacaktır.
      (2.ci kdm. antrenör yoksa 1.kdm. Yardımcı Antrenör olarak Yıldız G de çıkabilir)

 3-  Mini Vol.da başvurular 19 Aralık Pz.tesi günü açılacak olup, 9 Ocak Pz.tesi günü sona erecektir. Müsabakalara yine Y.Yıl tatilinde 23 Ocak Pz.tesi günü başlanacak olup , ilk hafta üst tura geçen takımların 2.ci hafta da mutlaka maçları olacaktır. Lisans mecburidir.
   a)  Mini Voleybola Yeni lisanslı oyuncular ile  Midi (Süper - İzmir- Gelişim) liglerinde oynayan  2011 ve üstü (..12 + 13+..) oyuncular katılabilir. Küçük ktg. de liglerde yer alan  oyuncular hiç bir şekilde oynayamaz. Tespiti halinde, Mini takıma hükmen cezası uygulanır.
   b) TVF talimatı gereği "Antrenör mutlaka en az 1.ci kademe" olacaktır. BESYO öğrencisi ve Beden Eğitimi Öğretmeni uygulaması kaldırılmıştır. Antrenörsüz takım sahaya çıkamayacaktır.