@

Duyuru Detay

* İZMİR 1.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

- Kurs Yeri: İZMİR

Kurs Eğitim Tarih Aralığı : 12-17 EKİM 2021

12-14 Ekim 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

16-17 Ekim 2021 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

*Zoom uygulaması üzerinden yapılan uzaktan eğitim derslerinin Teorik sınavı 17 Ekim 2021 Pazar günü saat 09:00/10:30? da yapılacaktır.

*Uygulama eğitim sınavı 17 Ekim Pazar günü saat 16:00/20:30? da yapılacaktır.

Başvuru Tarihi : 5 Ekim 2021- Saat :14:00

Son başvuru Tarihi: 10 Ekim 2021- Saat: 23:59

Kursa alınacakların sayısı maksimum 100 kişi olacaktır.

*Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızdan duyurusu yayınlanacaktır.

*Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayınlanacaktır.

Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılmayacaklardır.

UYGULAMA EĞİTİM KURSU

Başvuru Şekli:

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*e-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden Başarılı Olup 1.Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 500,00 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 8 Ekim 2021 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Ödeme yöntem bilgisi haber sayfasında bulunan linkte yer almaktadır.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

Eğitim Programı:

*Covid-19 salgını nedeniyle uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 12-14 Ekim 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim ile gerçekleştirilecektir.

*Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*16-17 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salon için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 16-17 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimi katılacak adaylar ?En geç 3 gün (13-14-15 Ekim) önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi? ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır. Katılımcıların aynı zamanda HES kodlarının da kontrolü yapılacağı için HES kodları hazır bir şekilde uygulamalı ders zamanı içeriye girmeden salonun önünde beklemeleri gerekir.