@
MENU
|
GİRİŞ YAP
İZMİR
VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
GİRİŞ YAP
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
Vizyonumuz
Misyonumuz
İl Hakem Kurulu
İl Tertip Kurulu
MÜSABAKA
Maç Takvimi
Puan Durumu
DOKÜMAN
Formlar
Belgeler
Talimatlar
Statüler
Kurallar
Maç Programı
Okul Sporları
FİKSTÜRLER
İLETİŞİM
* >>>
* Yıldız Kızlarda Beta Şampiyon >>>
* Altekma Yeniden Efeler Liginde... >>>
* Aras Kargo İle Sultanlar Ligindeyiz... * >>>
* * * >>>
* * >>>
Önceki
Sonraki
DUYURULAR
Tümü
13
NİS
*
Devamı
06
NİS
* Yıldız Kızlarda BETA Şampiyon
Devamı
30
MAR
* ALTEKMA yeniden Efeler Liginde...
Devamı
25
MAR
30 MART - 1 NİSAN HAFTALIK PROGRAM
Devamı
18
MAR
* Çanakkale Zaferinin 109.cu yıldönümü
Devamı
16
MAR
* ARAS KARGO ile SULTANLAR LİGİNDEYİZ... *
Devamı
15
MAR
* Yıldız Erkeklerde Şampiyon ALTEKMA
Devamı
PUAN DURUMU
Tüm Kümeler
-Seçiniz-
Süper Lig - Genç Kız - Y.Final B Gr.
Genç Erkekler
İzmir Ligi - Genç Kız - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Genç Kız - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final C Gr.
Küçük Erkekler
Midi Erkekler
Süper Lig - Genç Kız - 2.Lig Y. Final A Gr.
Süper Lig - Genç Kız - Final Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Y.Final A Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Y.Final B Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - Final Gr.
Süper Lig - Midi Kız - Final Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - 2. Lig Y.Final A Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - 2. Lig Y.Final B Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - Final Gr.
Yıldız Erkekler
Logo
Takım Adı
O
G
M
A
V
P
Altekma-A
6
6
0
18
1
18
Arkas-A
6
5
1
16
3
15
Arkas-B
6
4
2
12
7
12
Smyrna Yıldızı
6
3
3
10
10
9
Altekma-B
6
2
4
7
12
6
Efes Selçuk
6
1
5
3
15
3
Altay
6
0
6
0
18
0
Bu Hafta
Tarih
Salon
Saat
Ev Sahibi (A)
A
B
Misafir (B)
Set Sonuçları
C
Küme
Ktg
Tür
Gr
15.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
Fabrika Vol.
0
2
Kzy Bornova
(20-25) (17-25)
B
MDKGL
MdK
KL
E
20:00
Fabrika Vol.
2
0
Kemalpaşa 1881
(25-22) (25-10)
B
KKGL
KK
KL
D
Balçova
18:30
Efor Spor
0
3
Beta Bornova
(16-25) (9-25) (8-25)
B
KKSL
KK
PA
B
20:00
Altınordu
0
3
Özay Spor
(18-25) (17-25) (20-25)
B
YKIZL
YK
CF
C
Halkapınar Küçük S.
18:30
Beta K.Yaka
0
3
Göztepe- A
(18-25) (19-25) (17-25)
B
IZKK
KK
CF
B
20:00
Göztepe
0
3
Beta
(11-25) (23-25) (20-25)
B
IZGK
GK
YF
A
İztik S.S.
18:30
K.S.K.
3
0
Altınordu
(25-21) (25-12) (25-10)
B
KKSL
KK
PA
A
20:00
Kzy Aliağa
1
2
İz. Vakıfbank
(20-25) (25-15) (2-15)
B
KKGL
KK
KL
E
Karabağlar S.S.
18:15
Altekma
2
0
Ata 1925
(25-9) (25-21)
B
KKGL
KK
KL
C
19:15
Türkoğlu
0
2
Artı Spor
(9-25) (13-25)
B
KKGL
KK
KL
A
20:15
Altay Alsancak1914
2
0
Modern Spor
(25-23) (25-22)
B
KKGL
KK
KL
C
16.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
Arkas
3
0
İzmir B.Ş.B.
(25-17) (25-21) (25-10)
B
GKSL
GK
FI
-
20:00
Beta
1
3
K.S.K.
(25-22) (23-25) (20-25) (13-25)
B
GKSL
GK
FI
-
Balçova
18:30
Mavişehir G.S.
0
3
Rota Klj.
(24-26) (22-25) (21-25)
B
GKSL
GK
FI
-
Karabağlar S.S.
19:15
Mavişehir Klj.
2
0
Narlıdere Bld.
(25-19) (25-23)
B
KKGL
KK
KL
A
20:15
Şirinyer Spor
1
2
Dost Spor
(25-23) (22-25) (12-15)
B
KKGL
KK
KL
B
Vali Hüseyin Öğütcen
18:30
Altınordu
0
3
D.S.İ.
(24-26) (24-26) (18-25)
B
YKSL
YK
PA
B
20:00
Beta - B
0
3
D.Eylül Vol.
(11-25) (16-25) (19-25)
B
YKIZL
YK
CF
B
17.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
Mavişehir
3
0
Altınordu
(25-12) (25-17) (25-15)
B
YKIZL
YK
CF
C
20:00
Kemalpaşa 1881
0
3
Türkoğlu
(12-25) (16-25) (21-25)
B
YKIZL
YK
CF
C
Balçova
18:30
Forza
1
3
Göztepe
(25-23) (22-25) (15-25) (18-25)
B
KKSL
KK
PA
B
20:00
Forza
3
0
İzmirspor
(25-20) (25-20) (25-17)
B
GKSL
GK
PA
A
Gaziemir
18:15
Venüs
1
2
Rota Akademi
(25-17) (3-25) (12-15)
B
MDKGL
MdK
KL
D
19:15
Ödemiş Bld.
2
0
Torbalı Gelişim
(25-4) (25-15)
B
MDKGL
MdK
KL
D
20:15
Özay G.S.
2
0
Altay
(25-10) (25-17)
B
MDKGL
MdK
KL
D
Karabağlar S.S.
18:15
Mavişehir Klj.
0
2
Altınordu
(19-25) (16-25)
B
YKGL
YK
KL
A
19:15
Zirve35
2
0
Şirinyer Doruk
(25-12) (25-7)
B
MDKGL
MdK
KL
C
20:15
Ege Zirve
1
2
D.Eylül Vol.
(25-19) (19-25) (16-18)
B
MDKGL
MdK
KL
C
18.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
Altınordu
0
3
Alfa Voleybol
(11-25) (25-27) (17-25)
B
KKSL
KK
PA
A
20:00
Altınordu
3
2
Beta K.Yaka
(25-21) (25-27) (25-20) (21-25) (15-13)
B
GKSL
GK
PA
A
Gaziemir
18:30
Gaziemir Bld.
1
3
Bilnet K.Yaka Klj.
(25-18) (8-25) (16-25) (17-25)
B
IZGK
GK
YF
A
20:00
Altay
2
3
Göztepe
(25-18) (15-25) (21-25) (25-17) (8-15)
B
GKSL
GK
PA
B
Karabağlar S.S.
18:15
Dost Spor
0
2
Ege 35
(18-25) (16-25)
B
MDKGL
MdK
KL
C
19:15
Şirinyer Spor
0
2
35 Yıldız
(15-25) (16-25)
B
MDKGL
MdK
KL
C
20:15
Profit
0
2
D.Eylül Vol.
(11-25) (20-25)
B
KKGL
KK
KL
B
Menemen Spor Salonu
18:30
Menemen Bld.
2
0
Çiğli Bld.
(25-20) (25-22)
B
MDKGL
MdK
KL
G
19:30
Kzy Spor
0
2
Mavişehir
(7-25) (13-25)
B
MDKGL
MdK
KL
G
19.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
İzmir B.Ş.B.
0
3
K.S.K.
(17-25) (16-25) (22-25)
B
GKSL
GK
FI
-
Gaziemir
18:30
Beta Bornova - A
0
3
Narlıdere Bld.
(16-25) (10-25) (13-25)
B
IZKK
KK
CF
B
20:00
Göztepe - A
3
0
35 Yıldız
(25-15) (25-15) (25-21)
B
YKIZL
YK
CF
A
Halkapınar Küçük S.
18:30
Konak Bld.
0
2
Ege Voleybol
(18-25) (15-25)
B
MDKGL
MdK
KL
A
19:30
Vatanagelen S.K.
2
1
Altay
(17-25) (25-13) (16-14)
B
KKGL
KK
KL
D
İztik S.S.
18:30
D.Eylül Bornova
2
0
Beta Bornova
(25-21) (25-19)
B
MDKGL
MdK
KL
E
Karabağlar S.S.
18:15
N L Aslan Kral
0
2
İz. Vakıfbank
(10-25) (2-25)
B
MDKGL
MdK
KL
F
19:15
Kemalpaşa Bld.
2
0
Bayraklı Bld.
(25-14) (25-20)
B
MDKGL
MdK
KL
F
20:15
Anka
2
1
Profit
(22-25) (25-12) (15-6)
B
MDKGL
MdK
KL
C
20.04.2024
Gaziemir
10:30
Altekma
Yıldız Voleybol
B
IZGK
GK
YF
B
12:00
Trabzon Gücü
Karşıyaka Bld.
B
IZGK
GK
YF
B
14:00
Ege Atletik
İzmir Voleybol
B
YKIZL
YK
CF
B
15:30
Profit
Altınordu
B
YKSL
YK
PA
B
17:00
Rota Klj.
Beta
B
GKSL
GK
FI
-
Halkapınar Küçük S.
11:30
Dikili Lodos
Forza
B
MDKSL
MdK
PA
-
13:00
Forza
V. Güç Spor
B
YKSL
YK
PA
A
14:30
K.S.K.
Beta Bornova
B
YKSL
YK
PA
B
16:30
Gelişim Klj.
Egiad O.S.K.
B
MDKSL
MdK
PA
-
Karabağlar S.S.
10:30
Profit
Zirve35
B
MDKGL
MdK
KL
C
11:30
35 Yıldız
Ege Zirve
B
MDKGL
MdK
KL
C
12:30
Şirinyer Spor
Mavişehir Klj.
B
MDKIZL
MdK
CF
C
14:00
Dost Spor
Kuzey Voleybol
B
MDKIZL
MdK
CF
C
15:30
D.Eylül Vol.
Dost Spor
B
MDKGL
MdK
KL
C
21.04.2024
Balçova
10:30
Forza
İz. Voleybol
B
YKGL
YK
KL
A
11:30
Efor Gsk
İz. Güzelyalı
B
YKGL
YK
KL
A
12:30
Altınordu
Ege Voleybol
B
YKGL
YK
KL
A
14:00
Altınordu
Yıldız 35
B
MDKGL
MdK
KL
A
15:00
Özateş
Artı Spor
B
MDKGL
MdK
KL
A
Karabağlar S.S.
10:30
Yıldız Voleybol
Şirinyer Doruk
B
MDKGL
MdK
KL
C
11:30
Ege 35
Anka
B
MDKGL
MdK
KL
C
12:30
Trabzon Gücü
Şirinyer Spor
B
MDKGL
MdK
KL
C
13:30
Ata 1925
Ata Smyrna
B
MDKGL
MdK
KL
D
15:00
Best Gelişim
Narlıdere Bld.
B
MDKGL
MdK
KL
B
Vali Hüseyin Öğütcen
11:00
Arda Elit
Ege Fast
B
MDKGL
MdK
KL
E
12:00
Kemalpaşa 1881
Kemalpaşa Bld.
B
MDKGL
MdK
KL
F
13:30
Modern Spor
Venüs Sk
B
KKGL
KK
KL
C
15:00
Ege Voleybol
D.S.İ.
B
YKSL
YK
PA
B
17:30
Arkas
Mavişehir G.S.
B
GKSL
GK
FI
-
22.04.2024
Balçova
18:30
Forza
Egiad O.S.K.
B
MDKSL
MdK
PA
-
20:00
Forza
Altay
B
YKSL
YK
PA
A
İztik S.S.
18:30
Ada Koleji
D. Eylül Bornova
B
YKGL
YK
KL
D
20:00
Kzy Bornova
Yükseliş Spor
B
YKGL
YK
KL
D
Karabağlar S.S.
18:30
Göztepe
İz. Güzelyalı Vol.
B
MDKGL
MdK
KL
A
20:00
Ege Atletik
Göztepe
B
IZGK
GK
YF
A
23.04.2024
Balçova
18:30
Ege Voleybol
İz. Voleybol
B
YKGL
YK
KL
A
20:00
D.S.İ.
Altınordu
B
KKSL
KK
PA
A
Gaziemir
18:30
Egiad O.S.K.
Beta K.Yaka
B
YKIZL
YK
CF
A
20:00
V. Güç Spor
D.Eylül Vol.
B
YKSL
YK
PA
A
Karabağlar S.S.
18:15
Altınayspor
Narlıdere Bld.
B
KKGL
KK
KL
A
19:15
Mavişehir Klj.
Artı Spor
B
KKGL
KK
KL
A
20:15
Özateş
Mavişehir İhtisas
B
KKGL
KK
KL
A
Vali Hüseyin Öğütcen
18:30
Bayraklı Bld.
Ege Fast
B
KKGL
KK
KL
D
20:00
N L Aslan Kral
Kemalpaşa 1881
B
YKGL
YK
KL
C
24.04.2024
Balçova
18:30
Mavişehir Klj.
Forza
B
MDKGL
MdK
KL
B
20:00
Ege Voleybol
Forza
B
GKSL
GK
PA
A
Gaziemir
18:30
İzmirspor
Altınordu
B
GKSL
GK
PA
A
20:00
Profit
Göztepe
B
GKSL
GK
PA
B
Karabağlar S.S.
18:15
İz. G.S.İ.M
Zirve35
B
KKGL
KK
KL
B
19:15
Ege Voleybol
Yıldız Voleybol
B
KKGL
KK
KL
B
20:15
Şirinyer Spor
Aras Kargo
B
KKGL
KK
KL
B
Vali Hüseyin Öğütcen
18:30
Beta
Gaziemir Bld.
B
IZGK
GK
YF
A
20:00
Altekma
Genç Şahinler
B
YKGL
YK
KL
C
25.04.2024
Gaziemir
18:30
Yıldız Voleybol
Karşıyaka Bld.
B
IZGK
GK
YF
B
20:00
Altekma
Trabzon Gücü
B
IZGK
GK
YF
B
Karabağlar S.S.
18:15
35 Yıldız
Profit
B
KKGL
KK
KL
B
19:15
Ege Zirve
Anka
B
KKGL
KK
KL
B
20:15
D.Eylül Vol.
Dost Spor
B
KKGL
KK
KL
B
Menemen Spor Salonu
18:30
Dikili Lodos
K.S.K.
B
KKSL
KK
PA
A
20:00
V. Güç Spor
Kzy Spor
B
GKSL
GK
PA
B
26.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
Yıldız 35
Okyanus Güç S.K.
B
YKGL
YK
KL
C
Gaziemir
18:30
Altınordu
Beta Bornova
B
YKSL
YK
PA
B
20:00
Profit
Ege Voleybol
B
YKSL
YK
PA
B
İztik S.S.
18:30
Ada Koleji
Okyanus Güç S.K.
B
KKGL
KK
KL
D
20:00
D.S.İ.
K.S.K.
B
YKSL
YK
PA
B
Karabağlar S.S.
18:15
Ata Yahşi
Gündoğan
B
KKGL
KK
KL
C
19:15
İz. G.S.İ.M
İz. Sultanları
B
MDKGL
MdK
KL
E
20:15
Altay
Torbalı Gelişim
B
YKGL
YK
KL
C
MAÇ PROGRAMI
FİKSTÜR
Dokümanlar
(Video)