@
MENU
|
GİRİŞ YAP
İZMİR
VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
GİRİŞ YAP
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
Vizyonumuz
Misyonumuz
İl Hakem Kurulu
İl Tertip Kurulu
MÜSABAKA
Maç Takvimi
Puan Durumu
DOKÜMAN
Formlar
Belgeler
Talimatlar
Statüler
Kurallar
Maç Programı
Okul Sporları
FİKSTÜRLER
İLETİŞİM
* >>>
* Aras Kargo İle Sultanlar Ligindeyiz... * >>>
... >>>
* Yıldız Kızlarda Beta Şampiyon >>>
* * >>>
* >>>
Önceki
Sonraki
DUYURULAR
Tümü
22
NİS
* ve K.S.K. Genç Kızlarda ŞAMPİYON...
Devamı
20
NİS
* Büyük Bayan & B.Erkek ktg. başvuruları...
Devamı
13
NİS
*
Devamı
06
NİS
* Yıldız Kızlarda BETA Şampiyon
Devamı
30
MAR
* ALTEKMA yeniden Efeler Liginde...
Devamı
25
MAR
30 MART - 1 NİSAN HAFTALIK PROGRAM
Devamı
16
MAR
* ARAS KARGO ile SULTANLAR LİGİNDEYİZ... *
Devamı
PUAN DURUMU
Tüm Kümeler
-Seçiniz-
Süper Lig - Genç Kız - Y.Final B Gr.
Genç Erkekler
İzmir Ligi - Genç Kız - Ei 3
İzmir Ligi - Genç Kız - Final Gr.
İzmir Ligi - Genç Kız - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Genç Kız - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kızlar - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kızlar - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Y.Final B Gr.
Küçük Erkekler
Midi Erkekler
Süper Lig - Genç Kız - 2. Lig Final Gr.
Süper Lig - Genç Kız - 2.Lig Y. Final A Gr.
Süper Lig - Genç Kız - Final Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Final Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Y.Final A Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Y.Final B Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - Final Gr.
Süper Lig - Midi Kız - 2.Lig Final Gr.
Süper Lig - Midi Kız - Final Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - 2. Lig Y.Final A Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - 2. Lig Y.Final B Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - Final Gr.
Yıldız Erkekler
Logo
Takım Adı
O
G
M
A
V
P
K.S.K.
4
4
0
12
0
12
Alfa Voleybol
4
3
1
9
3
9
Dikili Lodos
4
2
2
6
8
5
D.S.İ.
4
1
3
3
11
2
Altınordu
4
0
4
4
12
2
Bu Hafta
Tarih
Salon
Saat
Ev Sahibi (A)
A
B
Misafir (B)
Set Sonuçları
C
Küme
Ktg
Tür
Gr
06.05.2024
Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp.
18:30
Kemalpaşa 1881
1
3
Beta Karşıyaka
(23-25) (25-22) (13-25) (20-25)
K
BLGSLK
BYK
FNL
-
20:00
Dsi
3
0
Karşıyaka Belediye
(25-12) (25-10) (25-20)
K
BLGSLK
BYK
FNL
-
Balçova
18:15
Altınordu
2
0
Altınayspor
(25-5) (25-14)
B
YKGL
YK
KL
A
19:15
Mavişehir Klj.
0
2
Ege Voleybol
(17-25) (24-26)
B
YKGL
YK
KL
A
20:15
Göztepe
2
0
Yıldız 35
(25-23) (25-19)
B
MDKGL
MdK
KL
A
Halkapınar Küçük S.
19:15
Bilnet K.Yaka Klj.
1
3
Özay Spor
(25-20) (12-25) (25-27) (14-25)
B
IZKK
KK
YF
A
İztik S.S.
18:15
Yükseliş Spor
0
2
Ada Koleji
(25-27) (16-25)
B
YKGL
YK
KL
D
19:15
Bvg Voleybol
0
2
Petkim
(20-25) (13-25)
B
YKGL
YK
KL
D
20:15
D. Eylül Bornova
0
2
V. Güç Sk
(8-25) (15-25)
B
YKGL
YK
KL
D
Karabağlar S.S.
18:30
Alfa Voleybol
1
3
Dost Spor
(20-25) (19-25) (25-23) (18-25)
B
MDKIZL
MdK
YF
A
20:00
Yıldız Voleybol
2
0
İz. G.S.İ.M
(25-14) (25-20)
B
KKGL
KK
KL
B
07.05.2024
Balçova
18:15
İz. Voleybol
1
2
Efor Gsk
(25-22) (17-25) (11-15)
B
YKGL
YK
KL
A
19:15
İz. Güzelyalı
0
2
Forza
(17-25) (23-25)
B
YKGL
YK
KL
A
20:15
Forza
2
1
Türkoğlu
(25-11) (23-25) (15-7)
B
MDKGL
MdK
KL
B
Karabağlar S.S.
18:15
Profit
0
2
Ege Voleybol
(11-25) (24-26)
B
KKGL
KK
KL
B
19:15
Zirve35
0
2
Şirinyer Spor
(17-25) (18-25)
B
KKGL
KK
KL
B
20:15
Aras Kargo
2
1
Ege Zirve
(25-21) (19-25) (15-10)
B
KKGL
KK
KL
B
Vali Hüseyin Öğütcen
18:30
Bilnet K.Yaka Klj.
3
0
Trabzon Gücü
(25-11) (25-16) (25-6)
B
IZGK
GK
EI3
-
20:00
V. Güç Spor
3
2
Altınordu
(25-22) (27-25) (14-25) (23-25) (15-11)
B
GKSL
GK
FI
-
08.05.2024
Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp.
18:30
Ege Voleybol
Dsi
K
BLGSLK
BYK
FNL
-
20:00
Karşıyaka Belediye
Kemalpaşa 1881
K
BLGSLK
BYK
FNL
-
Balçova
18:15
Mavişehir İhtisas
Altınayspor
B
KKGL
KK
KL
A
19:15
Artı Spor
Özateş
B
KKGL
KK
KL
A
20:15
Özateş
Aras Kargo
B
MDKGL
MdK
KL
A
Gaziemir
18:30
Ata 1925
Altay
B
YKGL
YK
KL
C
20:00
Egiad O.S.K.
Beta K.Yaka
B
IZKK
KK
YF
B
Karabağlar S.S.
18:15
Dost Spor
35 Yıldız
B
KKGL
KK
KL
B
19:15
Ege Zirve
Venüs
B
YKGL
YK
KL
B
20:15
Ege Fast
Fabrika Vol.
B
KKGL
KK
KL
D
Vali Hüseyin Öğütcen
18:15
Fabrika Vol.
Bvg Voleybol
B
MDKGL
MdK
KL
E
19:15
Genç Şahinler
N L Aslan Kral
B
YKGL
YK
KL
C
09.05.2024
Gaziemir
18:30
Anka
35 Yıldız
B
YKGL
YK
KL
B
20:00
Egiad O.S.K.
Özay Spor
B
YKIZL
YK
YF
B
Karabağlar S.S.
18:15
Altekma
Torbalı Gelişim
B
KKGL
KK
KL
C
19:15
Torbalı Gelişim
Altekma
B
YKGL
YK
KL
C
20:15
Rota Akademi
Modern Spor
B
KKGL
KK
KL
C
Menemen Spor Salonu
18:15
Bergama Bld.
Beta
B
MDKGL
MdK
KL
G
19:15
Kzy Spor
Bergama Bld.
B
YKGL
YK
KL
D
20:15
V. Güç Sk
Kzy Aliağa
B
KKGL
KK
KL
E
10.05.2024
Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Komp.
18:30
Beta Karşıyaka
Karşıyaka Belediye
K
BLGSLK
BYK
FNL
-
20:00
Kemalpaşa 1881
Ege Voleybol
K
BLGSLK
BYK
FNL
-
Gaziemir
18:15
Narlıdere Bld.
Altınordu
B
KKGL
KK
KL
A
19:15
Ödemiş Bld.
Özay G.S.
B
KKGL
KK
KL
C
20:15
Okyanus Güç S.K.
Gündoğan
B
YKGL
YK
KL
C
İztik S.S.
18:15
Fide Spor
K.S.K.
B
KKGL
KK
KL
E
19:15
Dalton Klj.
İz. Vakıfbank
B
KKGL
KK
KL
E
Karabağlar S.S.
18:30
Göztepe
D.Eylül Vol.
B
YKSL
YK
PA
A
20:30
D.Eylül Vol.
Beta Güzelbahçe
B
MDKIZL
MdK
YF
B
11.05.2024
Gaziemir
12:30
Narlıdere Bld.
Beta Bornova - B
B
IZKK
KK
YF
B
14:00
Dost Spor
V. Güç Spor
B
IZKK
KK
YF
A
15:30
D.S.İ.
Profit
B
YKSL
YK
PA
B
17:00
Forza
Ödemiş Bld.
B
MDKSL
MdK
PA
-
Halkapınar Küçük S.
10:30
Beta - A
D.Eylül Vol.
B
YKIZL
YK
YF
B
11:30
Beta K.Yaka
Göztepe - A
B
YKIZL
YK
YF
A
13:00
Ege Atletik
Mavişehir
B
YKIZL
YK
YF
A
14:30
Bornova Bld.
İz. Sultanları
B
MDKGL
MdK
KL
E
15:30
Arda Elit
Beta Bornova
B
MDKGL
MdK
KL
E
Vali Hüseyin Öğütcen
10:30
Kemalpaşa Bld.
Yükseliş
B
MDKGL
MdK
KL
F
11:30
Kzy Spor
Bergama Bld.
B
KKGL
KK
KL
E
13:00
Göksu Sk.
Ada Koleji
B
KKGL
KK
KL
D
14:30
Okyanus Güç S.K.
Kask Atletik
B
KKGL
KK
KL
D
15:30
Petkim
Kuzey Voleybol
B
KKGL
KK
KL
E
12.05.2024
Balçova
10:30
Ege Voleybol
İz. Voleybol
B
MDKGL
MdK
KL
A
11:30
Altınayspor
Artı Spor
B
MDKGL
MdK
KL
A
13:00
Konak Bld.
İz. Güzelyalı Vol.
B
MDKGL
MdK
KL
A
14:00
Çeşme Bld.
Efor Gsk
B
MDKGL
MdK
KL
B
13.05.2024
Balçova
18:30
Rota Klj.
Egiad O.S.K.
B
MDKSL
MdK
PA
-
20:00
Egiad Sk
Çeşme Bld.
B
MDKGL
MdK
KL
B
Halkapınar Küçük S.
Beta
Altekma
B
IZGK
GK
PO
-
Arkas
Fide Spor
B
KKGL
KK
KL
E
İztik S.S.
Mavişehir
Beta K.Yaka
B
YKIZL
YK
YF
A
V. Güç Spor
Bilnet K.Yaka Klj.
B
IZKK
KK
YF
A
Karabağlar S.S.
Göztepe- A
Dost Spor
B
IZKK
KK
YF
A
Yıldız Voleybol
Profit
B
MDKGL
MdK
KL
C
14.05.2024
Balçova
Ege Atletik
Karşıyaka Bld.
B
IZGK
GK
PO
-
20:00
Forza
Altay
B
GKSL
GK
FI
-
Karabağlar S.S.
Anka
D.Eylül Vol.
B
KKGL
KK
KL
B
Ata 1925
Altay
B
MDKGL
MdK
KL
D
D.Eylül Vol.
İz. Sultanları
B
YKGL
YK
KL
B
Vali Hüseyin Öğütcen
Kemalpaşa 1881
Okyanus Güç
B
MDKGL
MdK
KL
F
Kzy Bornova
Ege Fast
B
MDKGL
MdK
KL
E
Kemalpaşa 1881
Ege Fast
B
KKGL
KK
KL
D
MAÇ PROGRAMI
FİKSTÜR
Dokümanlar
(Video)