@

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
20.01.2020Karabağlar S.S.18:00Kemalpaşa 192303Marla Ege(18-25) (23-25) (15-25) BMDKIGLMdKKLC
19:30Profit03Arda Elit(21-25) (15-25) (16-25) BKKIGLKKKLB
21.01.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)19:00Arkas Spor  Sorgun Bld. EEFELERBYKLE-
Karabağlar S.S.18:00Altay  Ödemiş Bld. BMDKIGLMdKKLD
19:30Dünya Klj.  Ege Final-A BKKIGLKKKLC
22.01.2020Atatürk Vol.S.19:00Fabrika Vol.  Kemalpaşa 1923 BKKIGLKKKLB
Balçova S.S.18:00Sakin Şehir  Güzelyalı Vol. BKKIGLKKKLC
19:30Çeşme Bld.  Genç Özgür-B BKKIGLKKKLC
Karabağlar S.S.18:00Güzelbahçe Bld.  Anka BKKIGLKKKLC
19:30Bayraklı Bld.  Ata 1925 BKKIGLKKKLD
23.01.2020Atatürk Vol.S.19:00Forza  İz. Gençlik Sk BKKIGLKKKLD
İztik S.S.18:00Aliağa Demir  Mavişehir BMDKIGLMdKKLA
19:30Aliağa Demir  Menemen Bld. BKKIGLKKKLA
Karabağlar S.S.18:00Kuzey Voleybol  Artemis Gençlik BMDKIGLMdKKLB
19:30Ödemiş Bld.  Artemis Gençlik BKKIGLKKKLB
24.01.2020Atatürk Vol.S.19:00Yükseliş Spor  Beta BMDKIGLMdKKLA
Balçova S.S.18:00Urla G.S.K.  Efor Gsk BMDKIGLMdKKLB
19:30Best Gelişim  Özateş BKKIGLKKKLB
İztik S.S.18:00Neta  Menemen Bld. BMDKIGLMdKKLA
19:30Kzy Spor  Arkas BKKIGLKKKLA
Karabağlar S.S.18:00Dost Spor  Ege Final-B BKKIGLKKKLD
25.01.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)15:00Göztepe  Büyükçekmece Voleybol Akademi B1LIGBYKLEA
İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk)16:00Karşıyaka  Sarıyer Bld. B1LIGBYKLEA
İztik S.S.11:00Çiğli Bld.  Beta BKKIGLKKKLA
12:30Batıyaka  Dikili Lodos BKKIGLKKKLA
14:30Batıyaka  Karşıyaka-A BMDKIGLMdKKLA
16:30Karşıyaka-B  Arkas BMDKIGLMdKKLA
Karabağlar S.S.11:00Genç Özgür-A  İzmir B.Ş.B BMDKIGLMdKKLB
12:30İzgem  Genç Özgür-B BMDKIGLMdKKLC
14:30Ted İzmir Koleji  Bayraklı Bld. BMDKIGLMdKKLD
16:30Işıkkent  D.S.İ. BMDKIGLMdKKLB
26.01.2020Balçova S.S.11:30İzmir Voleybol  Özateş BMDKIGLMdKKLD
İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)14:00Saint Joseph  Alanya Bld. E1LIGBYKLEA
16:00Tfl Altekma  İstanbul Bbsk E1LIGBYKLEA
18:00Arkas Spor  Ateş Çelik Bergama Bld. B2LIGBYKLE3
İzmir (Balçova)14:00Özateş  Marmaris Akademi B2LIGBYKLE3
16:00Tfl Altekma  İzmirspor B2LIGBYKLE3
İzmir (Gaziemir)14:00Dost Spor  Söke Voleybol B2LIGBYKLE3
Karabağlar S.S.11:00Arda Elit  Ege Final BMDKIGLMdKKLC
12:30Best Gelişim  Çeşme Bld. BMDKIGLMdKKLC
14:30Alfa Voleybol  Forza-A BMDKIGLMdKKLD
16:30Forza-B  Ege Asist BMDKIGLMdKKLB
27.01.2020Karabağlar S.S.18:00Ödemiş Bld.  İzmir Voleybol BMDKIGLMdKKLD
19:30Kemalpaşa 1923  Ödemiş Bld. BKKIGLKKKLB

Gelecek Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
27.01.2020Karabağlar S.S.18:00Ödemiş Bld.  İzmir Voleybol BMDKIGLMdKKLD
19:30Kemalpaşa 1923  Ödemiş Bld. BKKIGLKKKLB
28.01.2020Atatürk Vol.S.18:00İzmir B.Ş.B  Çeşme Bld. BKKIGLKKKLC
19:30Bayraklı Bld.  Altay BMDKIGLMdKKLD
İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)16:00İzmir B.Şehir Bld.  Anadolu Üniversitesi B1LIGBYKLEA
İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk)20:00Karşıyaka  Göztepe B1LIGBYKLEA
Karabağlar S.S.18:00Genç Özgür-A  Dost Spor BKKIGLKKKLD
19:30Genç Özgür-B  Güzelbahçe Bld. BKKIGLKKKLC
29.01.2020Atatürk Vol.S.18:00Arkas  Yükseliş Spor BMDKIGLMdKKLA
19:30Ege Asist  Işıkkent BMDKIGLMdKKLB
Balçova S.S.18:00Özateş  Alfa Voleybol BMDKIGLMdKKLD
20:00Özateş  Profit BKKIGLKKKLB
Karabağlar S.S.18:00Dost Spor  Kemalpaşa 1923 BMDKIGLMdKKLC
19:30Ege Final  İzgem BMDKIGLMdKKLC
30.01.2020İztik S.S.18:00Menemen Bld.  Karşıyaka-B BMDKIGLMdKKLA
19:30Mavişehir  Neta BMDKIGLMdKKLA
Karabağlar S.S.18:00Artemis Gençlik  Forza-B BMDKIGLMdKKLB
19:30İzmir B.Ş.B  Kuzey Voleybol BMDKIGLMdKKLB
31.01.2020Balçova S.S.18:00Ege Final-A  Sakin Şehir BKKIGLKKKLC
20:00Ege Final-B  Forza BKKIGLKKKLD
İztik S.S.18:00Beta  Batıyaka BMDKIGLMdKKLA
19:30Beta  Batıyaka BKKIGLKKKLA
Karabağlar S.S.18:00Özay Gsk  Ted İzmir Koleji BMDKIGLMdKKLD
19:30Anka  Dünya Klj. BKKIGLKKKLC
01.02.2020Atatürk Vol.S.14:00D.S.İ.  Urla G.S.K. BMDKIGLMdKKLB
İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)17:30Göztepe  Edremit Bld. Altınoluk B1LIGBYKLEA
İztik S.S.11:00Karşıyaka-A  Aliağa Demir BMDKIGLMdKKLA
12:30Dikili Lodos  Aliağa Demir BKKIGLKKKLA
14:30Arkas  Çiğli Bld. BKKIGLKKKLA
16:30Neta  Kzy Spor BKKIGLKKKLA
02.02.2020Atatürk Vol.S.13:15Arda Elit  Fabrika Vol. BKKIGLKKKLB
16:00İz. Gençlik Sk  Bayraklı Bld. BKKIGLKKKLD
17:30Efor Gsk  Genç Özgür-A BMDKIGLMdKKLB
Balçova S.S.16:00Urla G.S.K.  Best Gelişim BKKIGLKKKLB
17:30Marla Ege  Best Gelişim BMDKIGLMdKKLC
İzmir (Balçova)14:00İzmirspor  Gelişim Koleji B2LIGBYKLE3
İzmir (Bergama Erdal Önder)15:00Ateş Çelik Bergama Bld.  Özateş B2LIGBYKLE3