@
DUYURULAR
10
ŞUB
* Arkas - Unıted Volleys Cev Cup Maçı 12 Şubat Çarşamba 19:00
23
OCA
* 2020 Cev U18 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası İzmirde Yapılacak
19
OCA
* 2.Lige Hoş Geldin Rota Koleji...
16
OCA
* Mini Vol. Maç Programı Yayında...
16
OCA
* Okul Sporları Küçük Kızlarda Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu Şampiyon
16
OCA
* Okul Sporları Küçük Erkeklerde De Selçuk 19 Mayıs Ortaokulu Şampiyon
15
OCA
* Okul Sporları Yıldız Kızlarda Öbek Bayraklı Boğaziçi Ortaokulu Şampiyon
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Arkas-A 4 4 0 12 0 12,0
Arkas-B 4 3 1 9 5 8,0
Tfl. Altekma 4 2 2 6 6 6,0
Bergama Bld. 4 1 3 5 9 4,0
Menderes Bld. 4 0 4 0 12 0,0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
17.02.2020Atatürk Vol.S.18:30Gelişim Klj.13Arkas(18-25) (25-18) (25-27) (20-25) BMDKIZSLMdKFI-
20:00Rota Klj.30Arkas(25-20) (25-11) (26-24) BYKIZSLYKFI-
Karabağlar S.S.18:45Bergama Bld.03İzmirspor(0-25) (0-25) (0-25) EYEYEKL-
18.02.2020Atatürk Vol.S.18:30Arkas13Gelişim Klj.(23-25) (20-25) (27-25) (22-25) BKKIZSLKKFI-
20:00Bornova Bld.30Ege Voleybol(28-26) (25-20) (25-18) BYKIZSLYKFI-
Karabağlar S.S.18:45Narlıdere Bld.32Dost Spor(25-16) (17-25) (15-25) (25-19) (15-12)BMDKIZSLMdKFI-
20:30Forza23İyikss Voleybol(15-25) (24-26) (25-19) (25-20) (19-21)BIZLYKYKKLA
19.02.2020Atatürk Vol.S.18:30Beta31Rota Klj.(22-25) (25-19) (25-17) (25-18) BKKIZSLKKFI-
20:00Gelişim Klj.03K.S.K.(11-25) (16-25) (22-25) BYKIZSLYKFI-
Balçova S.S.18:30Best Gelişim13Urla G.S.K.(17-25) (12-25) (25-20) (16-25) BIZLYKYKKLA
20:00Efor Gsk31Altay(25-15) (22-25) (25-23) (25-22) BIZLYKYKKLB
Karabağlar S.S.18:45Tfl. Altekma-B03Arkas(13-25) (9-25) (21-25) EGEGEKL-
20:30İzmirspor03Tfl. Altekma-A(17-25) (5-25) (20-25) EGEGEKL-
20.02.2020Atatürk Vol.S.18:30Ege Voleybol31K.S.K.(25-17) (24-26) (25-21) (25-12) BKKIZSLKKFI-
20:00K.S.K.30Arkas(25-18) (25-23) (25-15) BGKIZSLGKFI-
İztik S.S.18:30Bergama Bld.30Menderes Bld.(25-23) (25-17) (25-17) EKEKEKL-
20:00Bergama Bld.03Gelişim Koleji(16-25) (22-25) (20-25) BGKIZLGKKLA
Karabağlar S.S.18:45Marla Ege03Alfa Voleybol-A(13-25) (23-25) (20-25) BIZLKKKKKLB
20:30İz. Voleybol30O.Özkaya S.K.(25-15) (25-14) (25-23) BGKIZSLGKPA-
21.02.2020Atatürk Vol.S.19:00Rota Klj.30Tfl. Altekma(25-18) (25-14) (25-12) BGKIZSLGKFI-
Balçova S.S.18:30Güzelyalı Voleybol03Özateş(9-25) (17-25) (10-25) BGKIZSLGKPA-
20:00Reo Atilla31Sakin Şehir(25-21) (22-25) (25-20) (25-18) BIZLYKYKKLB
Karabağlar S.S.18:45Kuzey Voleybol13İzmir Voleybol(14-25) (21-25) (25-18) (12-25) BIZLMDKMdKKLA
20:30Basek03D.S.İ.(12-25) (16-25) (21-25) BIZLYKYKKLA
Vali H.Öğütcen S.S.18:30Petkim30Altay(25-12) (25-10) (25-12) BYKIZSLYKPA-
20:30Tfl. Altekma-A30Tfl. Altekma-B(25-18) (25-18) (25-8) EYEYEKL-
22.02.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)15:00Arkas Spor  İnegöl Bld. EEFELERBYKLE-
İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk)16:00Karşıyaka  Anadolu Üniversitesi B1LIGBYKLEA
İztik S.S.11:30D.Eylül Vol.23Dikili Lodos(25-7) (16-25) (25-13) (21-25) (11-15)BMDKIZSLMdKPA-
13:00Voleybol Dünyası03Çiğli Bld.(4-25) (12-25) (12-25) BIZLMDKMdKKLB
15:00Yükseliş Spor13Kuzey Voleybol-A(24-26) (22-25) (29-27) (19-25) BIZLKKKKKLA
17:00Arkas-A30Tfl. Altekma(25-11) (25-18) (25-20) EKEKEKL-
Karabağlar S.S.11:30Ege Voleybol30Özateş-A(25-5) (25-11) (25-11) BIZLMDKMdKKLB
13:00Beta30Dost Spor(25-0) (25-0) (25-0) BIZLMDKMdKKLB
15:00Beta30Anka(25-8) (25-10) (28-26) BIZLKKKKKLC
17:00İzmir Voleybol Gsk03Dost Spor(13-25) (13-25) (17-25) BIZLYKYKKLB
23.02.2020Balçova S.S.11:00Urla G.S.K.  Karşıyaka Bld. BIZLMDKMdKKLB
15:30Basek  Özateş-B BIZLMDKMdKKLA
17:30Gelişim Klj.  Forza BMDKIZSLMdKFI-
İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)14:00Saint Joseph  1881 Düzce Belediyespor E1LIGBYKLEA
16:00Tfl Altekma  Tofaş Spor E1LIGBYKLEA
18:00Arkas Spor  Dost Spor B2LIGBYKLE3
İzmir (Balçova)14:00Özateş  Gelişim Koleji B2LIGBYKLE3
İzmir (Bergama Erdal Önder)15:00Ateş Çelik Bergama Bld.  Aydın B.Şehir Bld. B2LIGBYKLE3
Karabağlar S.S.11:30Altay  Göztepe BMDKIZSLMdKPA-
13:00Göztepe  Alfa Voleybol-A BIZLMDKMdKKLB
15:00D.Eylül Vol.  Best Gelişim BIZLMDKMdKKLA
Vali H.Öğütcen S.S.11:30İzmirspor  K.S.K. BMDKIZSLMdKPA-
13:00Rota Klj.  Genç Özgür BMDKIZSLMdKPA-
15:00Kuzey Voleybol  Rota Klj. BIZLMDKMdKKLA
17:00Yükseliş Spor  Reo Atilla BIZLMDKMdKKLA
24.02.2020Atatürk Vol.S.18:30Gelişim Klj.  Arkas BGKIZSLGKFI-
20:00Tfl. Altekma  K.S.K. BGKIZSLGKFI-
Karabağlar S.S.18:45Menderes Bld.  Tfl. Altekma EKEKEKL-
20:30Anka  Genç Özgür BIZLYKYKKLB
Vali H.Öğütcen S.S.19:00Altay  Işıkkent BGKIZSLGKPA-
Tvf. Müsabakalar
23.02.2020 - 28.02.2020
TarihSalonSaatCKümeEv SahibiMisafir
23.02.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)14:00E1LIGSAİNT JOSEPH1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
16:00E1LIGTFL ALTEKMATOFAŞ SPOR
18:00B2LIGARKAS SPORDOST SPOR
İzmir (Balçova)14:00B2LIGÖZATEŞGELİŞİM KOLEJİ
İzmir (Bergama Erdal Önder)15:00B2LIGATEŞ ÇELİK BERGAMA BLD.AYDIN B.ŞEHİR BLD.