@
DUYURULAR
19
OCA
* 2.Lige Hoş Geldin Rota Koleji...
16
OCA
* Mini Vol. Maç Programı Yayında...
16
OCA
* Okul Sporları Küçük Kızlarda Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu Şampiyon
16
OCA
* Okul Sporları Küçük Erkeklerde De Selçuk 19 Mayıs Ortaokulu Şampiyon
15
OCA
* Okul Sporları Yıldız Kızlarda Öbek Bayraklı Boğaziçi Ortaokulu Şampiyon
14
OCA
* Okul Sporları Genç Kızlarda Gelişim Klj. Şampiyon
13
OCA
* Okul Sporları Genç Erkeklerde Mavişehir Okyanus Klj. Şampiyon
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Özateş 3 3 0 9 0 9,0
Işıkkent 3 3 0 9 1 9,0
İz. Voleybol 3 1 2 4 6 3,0
O.Özkaya S.K. 2 1 1 3 5 2,0
Güzelyalı Voleybol 2 1 1 3 5 2,0
Altay 2 0 2 2 6 1,0
İzmirspor 3 0 3 2 9 1,0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
20.01.2020Karabağlar S.S.18:00Kemalpaşa 192303Marla Ege(18-25) (23-25) (15-25) BMDKIGLMdKKLC
19:30Profit03Arda Elit(21-25) (15-25) (16-25) BKKIGLKKKLB
21.01.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)19:00Arkas Spor  Sorgun Bld. EEFELERBYKLE-
Karabağlar S.S.18:00Altay  Ödemiş Bld. BMDKIGLMdKKLD
19:30Dünya Klj.  Ege Final-A BKKIGLKKKLC
22.01.2020Atatürk Vol.S.19:00Fabrika Vol.  Kemalpaşa 1923 BKKIGLKKKLB
Balçova S.S.18:00Sakin Şehir  Güzelyalı Vol. BKKIGLKKKLC
19:30Çeşme Bld.  Genç Özgür-B BKKIGLKKKLC
Karabağlar S.S.18:00Güzelbahçe Bld.  Anka BKKIGLKKKLC
19:30Bayraklı Bld.  Ata 1925 BKKIGLKKKLD
23.01.2020Atatürk Vol.S.19:00Forza  İz. Gençlik Sk BKKIGLKKKLD
İztik S.S.18:00Aliağa Demir  Mavişehir BMDKIGLMdKKLA
19:30Aliağa Demir  Menemen Bld. BKKIGLKKKLA
Karabağlar S.S.18:00Kuzey Voleybol  Artemis Gençlik BMDKIGLMdKKLB
19:30Ödemiş Bld.  Artemis Gençlik BKKIGLKKKLB
24.01.2020Atatürk Vol.S.19:00Yükseliş Spor  Beta BMDKIGLMdKKLA
Balçova S.S.18:00Urla G.S.K.  Efor Gsk BMDKIGLMdKKLB
19:30Best Gelişim  Özateş BKKIGLKKKLB
İztik S.S.18:00Neta  Menemen Bld. BMDKIGLMdKKLA
19:30Kzy Spor  Arkas BKKIGLKKKLA
Karabağlar S.S.18:00Dost Spor  Ege Final-B BKKIGLKKKLD
25.01.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)15:00Göztepe  Büyükçekmece Voleybol Akademi B1LIGBYKLEA
İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk)16:00Karşıyaka  Sarıyer Bld. B1LIGBYKLEA
İztik S.S.11:00Çiğli Bld.  Beta BKKIGLKKKLA
12:30Batıyaka  Dikili Lodos BKKIGLKKKLA
14:30Batıyaka  Karşıyaka-A BMDKIGLMdKKLA
16:30Karşıyaka-B  Arkas BMDKIGLMdKKLA
Karabağlar S.S.11:00Genç Özgür-A  İzmir B.Ş.B BMDKIGLMdKKLB
12:30İzgem  Genç Özgür-B BMDKIGLMdKKLC
14:30Ted İzmir Koleji  Bayraklı Bld. BMDKIGLMdKKLD
16:30Işıkkent  D.S.İ. BMDKIGLMdKKLB
26.01.2020Balçova S.S.11:30İzmir Voleybol  Özateş BMDKIGLMdKKLD
İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)14:00Saint Joseph  Alanya Bld. E1LIGBYKLEA
16:00Tfl Altekma  İstanbul Bbsk E1LIGBYKLEA
18:00Arkas Spor  Ateş Çelik Bergama Bld. B2LIGBYKLE3
İzmir (Balçova)14:00Özateş  Marmaris Akademi B2LIGBYKLE3
16:00Tfl Altekma  İzmirspor B2LIGBYKLE3
İzmir (Gaziemir)14:00Dost Spor  Söke Voleybol B2LIGBYKLE3
Karabağlar S.S.11:00Arda Elit  Ege Final BMDKIGLMdKKLC
12:30Best Gelişim  Çeşme Bld. BMDKIGLMdKKLC
14:30Alfa Voleybol  Forza-A BMDKIGLMdKKLD
16:30Forza-B  Ege Asist BMDKIGLMdKKLB
Tvf. Müsabakalar
20.01.2020 - 25.01.2020
TarihSalonSaatCKümeEv SahibiMisafir
21.01.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)19:00EEFELERARKAS SPORSORGUN BLD.
25.01.2020İzmir (Atatürk-Vestel Venus Spor K.)15:00B1LIGGÖZTEPEBÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İzmir (K.Yaka M. Kemal Atatürk)16:00B1LIGKARŞIYAKASARIYER BLD.