@

Duyuru Detay

* MİNİ VOLEYBOL BAŞVURULARI *

-2018-19 sezonu Mini Voleybol ligleri Başvuru Formu ve Mini tk. ESAME listesi "Dökümanlar- Formlar " bölümünde yayınlanmıştır.

  1- Dekont       2- Başvuru formu      3- ESAME Listesi (16 kişilik)      ile birlikte ATATÜRK VOL.Salonumuzdaki İl Temsilciliğimize 11 Ocak Cuma akşamına kadar, elden teslim edilmesi gerekmektedir. 

* Bu sezonda TVF'nun 2018-19 Alt yapı Faaliyet Programında belirttiği üzere Kızlarda : 2008 + 09 +..., Erkeklerde : 2007+ 08 + .... doğumlulu sporcular yer alabileceklerdir. 

* 2007 doğumlu kız sporcuların G.Fidanları-Midi takımlarında yer alabilmesi amacıyla GF Turnuvasının kayıtları da, 11 Ocak tarihine kadar uzatılmıştır.

* Mini Vol. LiglerindeBESYO Voleybol Antrenörlüğü 2.sınıf ve üstü öğrenciler (öğrenci kimliklerini ibraz etmek şartıyla) takımlarının başında Antrenör olarak sahaya çıkabilirler.

* Mini Vol.da Kız ve Erkeklerde  her kulüp 2 takımla katılabilir. B takımlarında yeterli sayıya ulaşılırsa ayrı bir lig statüsünde oynayabileceklerdir. 

   (Kulüplerimizin A takımlarını daha güçlü tutmaları, B takımlarını ise daha yeni oyunculardan oluşturmaları rica olunur.)

* Müsabakalar; 21,22,23,24,25 - 30,31 Ocak, 1,2 Şubat günleri ATATÜRK VOL.Salonumuzda oynanacaktır. Katılımın yüksek olması durumunda, üst turlara Nisan ayı hafta sonları devam edilecektir.

* Lisans mecburidir. 18 Ocak Cuma akşamına kadar lisans işlemlerini tamamlamanız önemle rica olunur.

Önemli hatırlatmalar :

* Takımlar en az 8 (sekiz),en fazla 12(on iki ) oyuncudan oluşmak zorundadır. 7(yedi) veya daha az oyuncu ile yarışmaya gelen takımlar  yarışmaya  alınmazlar. Yarışmaya eksik oyuncu ile gelen takımlar o yarışma için hükmen mağlup sayılırlar. 

* Sadece müsabaka cetveline kayıtlı asıl oyuncular oyun alanına girebilirler ve müsabakaya katılabilirler. 

* Oyuncuların formaları 1’den 12’ye kadar numaralandırılmış olmalıdır.  Birden fazla maçın oynanacağı turnuva türü müsabakalarda takımlar turnuva öncesinde verdikleri  12 (*) kişilik oyuncu isim listelerindeki oyuncular aynı kalmak şartıyla her maç öncesinde oyuncularının forma numaralarında değişiklik yapabilir, takım maç listelerini en az 8, en fazla da 12 kişi olarak oluşturabilirler. (*) : İzmir Mini Vol. Ligine 16 kişilik ESAME LİSTESİ ile katılabilirsiniz, fakat sahada (hepsi oyuna girmek koşulu ile) max. 12 kişi  yer alabilir ! (Yedek- rezerv oyuncu yoktur)

2018-19 Mini Vol. Oyun kurallarına; Dökümanlar- Kurallar bölümüden ulaşabilirsiniz.