@
MENU
|
GİRİŞ YAP
İZMİR
VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
GİRİŞ YAP
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
Vizyonumuz
Misyonumuz
İl Hakem Kurulu
İl Tertip Kurulu
MÜSABAKA
Maç Takvimi
Puan Durumu
DOKÜMAN
Formlar
Belgeler
Talimatlar
Statüler
Kurallar
Maç Programı
Okul Sporları
FİKSTÜRLER
İLETİŞİM
* >>>
* Aras Kargo İle Sultanlar Ligindeyiz... * >>>
... >>>
* Yıldız Kızlarda Beta Şampiyon >>>
* * >>>
* >>>
Önceki
Sonraki
DUYURULAR
Tümü
22
NİS
* ve K.S.K. Genç Kızlarda ŞAMPİYON...
Devamı
20
NİS
* Büyük Bayan & B.Erkek ktg. başvuruları...
Devamı
13
NİS
*
Devamı
06
NİS
* Yıldız Kızlarda BETA Şampiyon
Devamı
30
MAR
* ALTEKMA yeniden Efeler Liginde...
Devamı
25
MAR
30 MART - 1 NİSAN HAFTALIK PROGRAM
Devamı
18
MAR
* Çanakkale Zaferinin 109.cu yıldönümü
Devamı
PUAN DURUMU
Tüm Kümeler
-Seçiniz-
Süper Lig - Genç Kız - Y.Final B Gr.
Genç Erkekler
İzmir Ligi - Genç Kız - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Genç Kız - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kızlar - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Küçük Kızlar - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Ç.Final C Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Y.Final A Gr.
İzmir Ligi - Midi Kız - Y.Final B Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final A Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final B Gr.
İzmir Ligi - Yıldız Kız - Ç.Final C Gr.
Küçük Erkekler
Midi Erkekler
Süper Lig - Genç Kız - 2.Lig Y. Final A Gr.
Süper Lig - Genç Kız - Final Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Y.Final A Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - 2.Lig Y.Final B Gr.
Süper Lig - Küçük Kız - Final Gr.
Süper Lig - Midi Kız - Final Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - 2. Lig Y.Final A Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - 2. Lig Y.Final B Gr.
Süper Lig - Yıldız Kız - Final Gr.
Yıldız Erkekler
Logo
Takım Adı
O
G
M
A
V
P
Altekma-A
8
8
0
24
2
23
Arkas-A
8
6
2
20
6
19
Arkas-B
8
3
5
10
17
9
Altekma-B
8
3
5
10
17
9
Ata 1925
8
0
8
2
24
0
Bu Hafta
Tarih
Salon
Saat
Ev Sahibi (A)
A
B
Misafir (B)
Set Sonuçları
C
Küme
Ktg
Tür
Gr
22.04.2024
Balçova
18:30
Forza
3
0
Egiad O.S.K.
(25-18) (25-23) (25-10)
B
MDKSL
MdK
PA
-
20:00
Forza
3
0
Altay
(25-8) (25-19) (25-15)
B
YKSL
YK
PA
A
İztik S.S.
18:30
Ada Koleji
2
0
D. Eylül Bornova
(25-19) (25-21)
B
YKGL
YK
KL
D
20:00
Kzy Bornova
0
2
Yükseliş Spor
(14-25) (19-25)
B
YKGL
YK
KL
D
Karabağlar S.S.
18:30
Göztepe
2
0
İz. Güzelyalı Vol.
(25-13) (25-20)
B
MDKGL
MdK
KL
A
20:00
Ege Atletik
3
0
Göztepe
(25-20) (25-11) (25-20)
B
IZGK
GK
YF
A
23.04.2024
Balçova
18:30
Ege Voleybol
2
0
İz. Voleybol
(25-20) (25-16)
B
YKGL
YK
KL
A
20:00
D.S.İ.
3
2
Altınordu
(22-25) (26-24) (21-25) (25-18) (15-9)
B
KKSL
KK
PA
A
Gaziemir
18:30
Egiad O.S.K.
0
3
Beta K.Yaka
(12-25) (13-25) (18-25)
B
YKIZL
YK
CF
A
20:00
V. Güç Spor
1
3
D.Eylül Vol.
(22-25) (25-12) (12-25) (16-25)
B
YKSL
YK
PA
A
Karabağlar S.S.
18:15
Altınayspor
0
2
Narlıdere Bld.
(9-25) (10-25)
B
KKGL
KK
KL
A
19:15
Mavişehir Klj.
2
0
Artı Spor
(25-15) (25-22)
B
KKGL
KK
KL
A
20:15
Özateş
2
0
Mavişehir İhtisas
(25-20) (25-14)
B
KKGL
KK
KL
A
Vali Hüseyin Öğütcen
18:30
Bayraklı Bld.
1
2
Ege Fast
(17-25) (25-22) (7-15)
B
KKGL
KK
KL
D
20:00
N L Aslan Kral
0
2
Kemalpaşa 1881
(8-25) (16-25)
B
YKGL
YK
KL
C
24.04.2024
Balçova
18:30
Mavişehir Klj.
2
0
Forza
(25-18) (25-18)
B
MDKGL
MdK
KL
B
20:00
Ege Voleybol
2
3
Forza
(11-25) (25-13) (25-20) (23-25) (14-16)
B
GKSL
GK
PA
A
Gaziemir
18:30
İzmirspor
0
3
Altınordu
(23-25) (24-26) (20-25)
B
GKSL
GK
PA
A
20:00
Profit
1
3
Göztepe
(25-16) (19-25) (22-25) (14-25)
B
GKSL
GK
PA
B
Karabağlar S.S.
18:15
İz. G.S.İ.M
0
2
Zirve35
(22-25) (11-25)
B
KKGL
KK
KL
B
19:15
Ege Voleybol
2
0
Yıldız Voleybol
(25-12) (25-14)
B
KKGL
KK
KL
B
20:15
Şirinyer Spor
0
2
Aras Kargo
(25-27) (19-25)
B
KKGL
KK
KL
B
Vali Hüseyin Öğütcen
18:30
Beta
3
0
Gaziemir Bld.
(25-12) (25-13) (25-18)
B
IZGK
GK
YF
A
20:00
Altekma
2
0
Genç Şahinler
(25-15) (25-19)
B
YKGL
YK
KL
C
25.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
Dost Spor
0
3
Bilnet K.Yaka Klj.
(19-25) (23-25) (24-26)
B
IZKK
KK
YF
A
20:00
Kuzey Voleybol
2
3
D.Eylül Vol.
(12-25) (25-20) (15-25) (25-23) (15-17)
B
MDKIZL
MdK
YF
B
Gaziemir
18:30
Yıldız Voleybol
0
3
Karşıyaka Bld.
(13-25) (9-25) (19-25)
B
IZGK
GK
YF
B
20:00
Altekma
Trabzon Gücü
B
IZGK
GK
YF
B
Karabağlar S.S.
18:15
35 Yıldız
2
0
Profit
(25-14) (25-12)
B
KKGL
KK
KL
B
19:15
Ege Zirve
2
0
Anka
(25-22) (25-15)
B
KKGL
KK
KL
B
20:15
D.Eylül Vol.
2
0
Dost Spor
(25-22) (25-18)
B
KKGL
KK
KL
B
Menemen Spor Salonu
18:30
Dikili Lodos
0
3
K.S.K.
(13-25) (18-25) (16-25)
B
KKSL
KK
PA
A
20:00
V. Güç Spor
3
1
Kzy Spor
(18-25) (25-21) (29-27) (25-10)
B
GKSL
GK
PA
B
26.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
18:30
V. Güç Spor
Alfa Voleybol
B
MDKIZL
MdK
YF
A
Gaziemir
18:30
Altınordu
Beta Bornova
B
YKSL
YK
PA
B
20:00
Profit
Ege Voleybol
B
YKSL
YK
PA
B
İztik S.S.
18:30
Ada Koleji
Okyanus Güç S.K.
B
KKGL
KK
KL
D
20:00
D.S.İ.
K.S.K.
B
YKSL
YK
PA
B
Karabağlar S.S.
18:15
Ata Yahşi
Gündoğan
B
KKGL
KK
KL
C
19:15
İz. G.S.İ.M
İz. Sultanları
B
MDKGL
MdK
KL
E
20:15
Altay
Torbalı Gelişim
B
YKGL
YK
KL
C
27.04.2024
Gaziemir
10:30
Altınayspor
İz. Voleybol
B
MDKGL
MdK
KL
A
11:30
Türkoğlu
Efor Gsk
B
MDKGL
MdK
KL
B
13:00
Göztepe- A
Özay Spor
B
IZKK
KK
YF
A
15:00
D.Eylül Vol.
Forza
B
YKSL
YK
PA
A
Halkapınar Küçük S.
11:00
Dikili Lodos
Gelişim Klj.
B
MDKSL
MdK
PA
-
12:00
V. Güç Sk
Kuzey Voleybol
B
MDKGL
MdK
KL
G
13:30
Göztepe
V. Güç Spor
B
GKSL
GK
PA
B
15:30
Beta Bornova - B
Egiad O.S.K.
B
IZKK
KK
YF
B
İztik S.S.
10:30
Kask Atletik
Okyanus Güç
B
MDKGL
MdK
KL
F
11:30
Kzy Aliağa
Göksu S.K.
B
MDKGL
MdK
KL
F
12:30
Bornova Bld.
Bvg Voleybol
B
MDKGL
MdK
KL
E
13:30
Bayraklı Bld.
Yükseliş
B
MDKGL
MdK
KL
F
Karabağlar S.S.
10:30
Venüs
D.Eylül Vol.
B
YKGL
YK
KL
B
11:30
Dost Spor
Anka
B
YKGL
YK
KL
B
12:30
Torbalı Gelişim
Ödemiş Bld.
B
KKGL
KK
KL
C
13:30
Altay Alsancak1914
Rota Akademi
B
KKGL
KK
KL
C
15:00
Efes Selçuk
Altekma
B
KKGL
KK
KL
C
28.04.2024
Balçova
11:00
Çeşme Bld.
Yıldıztepe
B
MDKGL
MdK
KL
B
12:00
Çeşme Bld.
İzmir Voleybol
B
KKGL
KK
KL
A
13:30
Altınordu
Efor Seferihisar
B
KKGL
KK
KL
A
14:30
Forza
Türkoğlu
B
KKGL
KK
KL
A
16:00
Altınayspor
Egiad Sk
B
YKGL
YK
KL
A
İztik S.S.
10:30
Beta
Arkas
B
MDKGL
MdK
KL
G
11:30
K.S.K.
Bergama Bld.
B
MDKGL
MdK
KL
G
13:00
Fide Spor
Bergama Bld.
B
KKGL
KK
KL
E
14:00
Kzy Spor
V. Güç Sk
B
YKGL
YK
KL
D
15:30
Beta K.Yaka
Narlıdere Bld.
B
IZKK
KK
YF
B
Karabağlar S.S.
10:30
Alfa Voleybol
Gündoğan
B
MDKGL
MdK
KL
D
11:30
Ata Yahşi
Altay Alsancak1914
B
MDKGL
MdK
KL
D
13:00
İz. Sultanları
Ata Smyrna
B
YKGL
YK
KL
B
14:00
Bvg Voleybol
Göksu Sk.
B
KKGL
KK
KL
D
15:30
Kask Atletik
Arda Elit
B
KKGL
KK
KL
D
29.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
Kzy Spor
Altay
B
GKSL
GK
PA
B
Balçova
Özateş
İz. Güzelyalı
B
YKGL
YK
KL
A
Forza
Mavişehir Klj.
B
YKGL
YK
KL
A
Halkapınar Küçük S.
V. Güç Spor
Göztepe- A
B
IZKK
KK
YF
A
Göztepe
B
YKSL
YK
PA
A
Karabağlar S.S.
Gündoğan
Ata 1925
B
YKGL
YK
KL
C
35 Yıldız
Ege Zirve
B
YKGL
YK
KL
B
30.04.2024
Atatürk Voleybol Salonu
Efor Gsk
Altınordu
B
YKGL
YK
KL
A
Aras Kargo
Altınordu
B
MDKGL
MdK
KL
A
Balçova
Ege Atletik
Mavişehir Klj.
B
MDKGL
MdK
KL
B
Yıldıztepe
Best Gelişim
B
MDKGL
MdK
KL
B
Karabağlar S.S.
Genç Şahinler
N L Aslan Kral
B
MDKGL
MdK
KL
F
Özay G.S.
Ata 1925
B
KKGL
KK
KL
C
Vali Hüseyin Öğütcen
K.S.K.
D.S.İ.
B
KKSL
KK
PA
A
01.05.2024
Balçova
Göztepe
Forza
B
YKSL
YK
PA
A
Artı Spor
Göztepe
B
MDKGL
MdK
KL
A
Gaziemir
Yıldız 35
Okyanus Güç S.K.
B
YKGL
YK
KL
C
Altay
V. Güç Spor
B
YKSL
YK
PA
A
Halkapınar Küçük S.
Ege Fast
Fabrika Vol.
B
MDKGL
MdK
KL
E
Altay
Ata Yahşi
B
MDKGL
MdK
KL
D
Karabağlar S.S.
Şirinyer Spor
Yıldız Voleybol
B
MDKGL
MdK
KL
C
Dost Spor
35 Yıldız
B
MDKGL
MdK
KL
C
Şirinyer Doruk
Profit
B
MDKGL
MdK
KL
C
Vali Hüseyin Öğütcen
Vatanagelen S.K.
İz. G.S.İ.M
B
MDKGL
MdK
KL
E
Bvg Voleybol
Arda Elit
B
MDKGL
MdK
KL
E
02.05.2024
Gaziemir
Özay Spor
Dost Spor
B
IZKK
KK
YF
A
Efor Seferihisar
Egiad Sk
B
MDKGL
MdK
KL
B
Karabağlar S.S.
Ege Zirve
Trabzon Gücü
B
MDKGL
MdK
KL
C
Yıldız 35
Özateş
B
MDKGL
MdK
KL
A
Zirve35
Ege 35
B
MDKGL
MdK
KL
C
Menemen Spor Salonu
Okyanus Güç
Bayraklı Bld.
B
MDKGL
MdK
KL
F
Arkas
Menemen Bld.
B
MDKGL
MdK
KL
G
MAÇ PROGRAMI
FİKSTÜR
Dokümanlar
(Video)